Aktualności PTChPiIZR

Podsumowanie konferencji „Choroba Parkinsona i inne schorzenia neurozwyrodnieniowe — biomarkery, diagnostyka i leczenie”

Opublikowany: 19/04/2022
W dniach 8–9 kwietnia 2022 r., odbyła się Ogólnopolska Konferencja „Choroba Parkinsona i inne schorzenia neurozwyrodnieniowe — biomarkery, diagnostyka i leczenie”, zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych oraz Sekcję Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.
Czytaj wiecej

Bezpłatna rejestracja na XXVII Światowy Kongres IAPRD

Opublikowany: 06/04/2022
W imieniu Sekretarza IAPRD, Pana Prof. Jarosława Sławka, Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych oraz Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych PTN serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z możliwości darmowej rejestracji na XXVII Światowy Kongres IAPRD.
Czytaj wiecej

Śląska Akademia Parkinsona

Opublikowany: 04/03/2022
Śląska Akademia Parkinsona to program wsparcia dla pacjentów dotkniętych chorobą Parkinsona, w ramach którego organizowane są webinary, ćwiczenia i konsultacje. Akademia została stworzona przez zespół ekspertów, który tworzą specjaliści z zakresu: neurologii, psychologii, logopedii i fizjoterapii.
Czytaj wiecej