Zostań członkiem Towarzystwa DuoDopa

Aktualności

Informacja o XIX Seminarium Kliniki Neurologii na Bródnie i Basal Ganglia, które odbędzie się dnia 17 maja 2019 roku.

więcejXIX Seminarium Kliniki Neurologii na Bródnie i Basal Ganglia 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie cyklu edukacyjnego pt. "Repetytorium z neurologii 2019", który w poprzednich latach cieszył się dużym zainteresowaniem.

więcejREPETYTORIUM Z NEUROLOGII 2019 — CYKL 

Zachęcamy do obejrzenia relacji z z III Kongresu PTChPiIZR, który odbył się w dniach 12–14 kwietnia 2018 roku w Katowicach. Było to największe w tym roku wydarzenie skierowane do neurologów specjalizujących się w chorobach związanych z zaburzeniami ruchu.

więcejRelacja z III Kongresu Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych 

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie Chorea and Related Disorders, który odbędzie się w dniach 25–26 maja 2018 roku w Poznaniu. Kurs przeznaczony jest dla lekarzy specjalizujących się w zaburzeniach ruchowych, neurologów, psychiatrów, neurochirurgów, lekarzy rodzinnych oraz osób w trakcie specjalizacji.

więcejKurs: Chorea and Related Disorders 

Nagroda "Tulipan Nadziei"

13 kwietnia 2018

Gratulujemy nagrody " Tulipan Nadziei" przyznanej przez Fundację na rzecz osób z chorobą Parkinsona prof. Jarosławowi Sławkowi i dr. hab. Dariuszowi Koziorowskiemu za ogrom pracy na rzecz chorych z chorobą Parkinsona.

więcej Nagroda "Tulipan Nadziei" 

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wzięcia udziału w XVIII Spotkaniu z cyklu „Seminaria Kliniki Neurologii na Bródnie”, które odbędzie się 18 maja 2018 roku w Hotelu Polonia Palace przy Al. Jerozolimskich 45 w Warszawie.

Wykład pt. Proteins and Parkinson` Disease” wygłosi Prof. Dr. Dr.hc Peter Franz Riederer, Senior Professor at the University of Würzburg, Medical School, Germany.

Po wykładzie odbędzie się spotkanie Basal Ganglia Club z prezentacjami wideo przypadków.

Udział w Seminarium jest bezpłatny.

więcejXVIII Spotkanie z cyklu „Seminaria Kliniki Neurologii na Bródnie” 

Szanowni Państwo,

witamy na portalu Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych. Miło nam zaprosić do odwiedzania naszej strony oraz do członkostwa w Towarzystwie. Jego członkiem może zostać każda osoba działająca na polu klinicznym i naukowym w zakresie choroby Parkinsona i innych zaburzeń ruchowych.

więcejJuż dziś zostań członkiem Towarzystwa i zarejestruj się na naszej stronie 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie cyklu edukacyjnego pt. "Repetytorium z neurologii 2018", który w poprzednich latach cieszył się dużym zainteresowaniem.

więcejRepetytorium z neurologii 2018 — cykl