Zostań członkiem Towarzystwa DuoDopa

Aktualności

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wzięcia udziału w XVIII Spotkaniu z cyklu „Seminaria Kliniki Neurologii na Bródnie”, które odbędzie się 18 maja 2018 roku w Hotelu Polonia Palace przy Al. Jerozolimskich 45 w Warszawie.

Wykład pt. Proteins and Parkinson` Disease” wygłosi Prof. Dr. Dr.hc Peter Franz Riederer, Senior Professor at the University of Würzburg, Medical School, Germany.

Po wykładzie odbędzie się spotkanie Basal Ganglia Club z prezentacjami wideo przypadków.

Udział w Seminarium jest bezpłatny.

więcejXVIII Spotkanie z cyklu „Seminaria Kliniki Neurologii na Bródnie” 

Szanowni Państwo,

witamy na portalu Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych. Miło nam zaprosić do odwiedzania naszej strony oraz do członkostwa w Towarzystwie. Jego członkiem może zostać każda osoba działająca na polu klinicznym i naukowym w zakresie choroby Parkinsona i innych zaburzeń ruchowych.

więcejJuż dziś zostań członkiem Towarzystwa i zarejestruj się na naszej stronie 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie cyklu edukacyjnego pt. "Repetytorium z neurologii 2018", który w poprzednich latach cieszył się dużym zainteresowaniem.

więcejRepetytorium z neurologii 2018 — cykl 

Wybitny autorytet w zakresie badań genetycznych nad przypadkami rodzinnego występowania choroby Parkinsona, profesor Zbigniew Wszołek z Mayo Clinic w USA, został 5 listopada 2015 wyróżniony tytułem doktora honoris causa Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Relacja z tego wydarzenia jest dostępna na stronie www.youtube.com

więcejTytuł Doctor honoris causa dla prof. Zbigniewa Wszołka 

W dniach 8-10 października w Warszawie odbyła się II Konferencja Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i innych Zaburzeń Ruchowych oraz VI Zjazd Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

     

Zapraszamy do obejrzenia wykładów, które zostały wygłoszone podczas tego Zjazdu - zobacz

więcejWykłady z II Konferencji Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i innych Zaburzeń Ruchowych już dostępne! 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi rekomendacjami PTChPiIZR dotyczącymi leczenia zaawansowanej choroby Parkinsona, opublikowanymi niedawno w „Polskim Przeglądzie Neurologicznym”.

więcejLeczenia zaawansowanej choroby Parkinsona 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w najważniejszym w 2015 roku wydarzeniu w Polsce skierowanym do neurologów zajmujących się zaburzeniami ruchowymi. W programie sesje plenarne, satelitarne i warsztaty.

więcejII Konferencja Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych