Zostań członkiem Towarzystwa DuoDopa

Aktualności

To ogólnoeuropejskie badanie skierowane jest do każdego, kto troszczy się i zapewnia stałą opiekę członkowi rodziny, rodzeństwu, partnerowi lub przyjacielowi, który żyje z chorobą Parkinsona. Niezależnie od tego, czy mieszkasz razem z osobą cierpiącą na chorobę Parkinsona, czy Twoja rola opiekuna jest ciągła czy okazjonalna, będziemy wdzięczni za wypełnienia tej ankiety, a twoje doświadczenie będzie bardzo ważne i docenione.

więcejEuropejskie Stowarzyszenie Choroby Parkinsona - Ankieta dla Opiekunów 2019 

The Ataxia and Related Disorders is the first course organized by the MDS-European Section to focus on ataxia. This broad and comprehensive clinical course aims to provide an update on ataxias and related disorders.

więcejAtaxia and Related Disorders 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Neurologicznego w porozumieniu z Sekcją Młodych Neurologów PTN zaprasza do udziału w spotkaniu, które nazwaliśmy Jesienną i Wiosenną Szkołą Młodych Neurologów.

więcejJesienna Szkoła Młodych Neurologów 

Prof. Grzegorz Opala, prof. Ryan J. Uitti oraz prof. Zbigniew K. Wszołek zapraszają na The 7th Movement Disorders, Epilepsy, Headache, and Inflammatory Disorders Mayo Clinic Neurology Faculty Teaching Course, który odbędzie się w dniach 12–13.09.2019 r. w Poznaniu, Hotelu IBB Andersia.

więcejThe 7th Movement Disorders, Epilepsy, Headache, and Inflammatory Disorders Mayo Clinic Neurology Faculty Teaching Course 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej Zaburzenia snu w neurologii, która odbędzie się w dniach 22-23 marca 2019 roku w Krakowie.

więcejKonferencja naukowo-szkoleniowa "Zaburzenia snu w neurologii" 

Informacja o XIX Seminarium Kliniki Neurologii na Bródnie i Basal Ganglia, które odbędzie się dnia 17 maja 2019 roku.

więcejXIX Seminarium Kliniki Neurologii na Bródnie i Basal Ganglia 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie cyklu edukacyjnego pt. "Repetytorium z neurologii 2019", który w poprzednich latach cieszył się dużym zainteresowaniem.

więcejREPETYTORIUM Z NEUROLOGII 2019 — CYKL 

Zachęcamy do obejrzenia relacji z z III Kongresu PTChPiIZR, który odbył się w dniach 12–14 kwietnia 2018 roku w Katowicach. Było to największe w tym roku wydarzenie skierowane do neurologów specjalizujących się w chorobach związanych z zaburzeniami ruchu.

więcejRelacja z III Kongresu Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych 

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie Chorea and Related Disorders, który odbędzie się w dniach 25–26 maja 2018 roku w Poznaniu. Kurs przeznaczony jest dla lekarzy specjalizujących się w zaburzeniach ruchowych, neurologów, psychiatrów, neurochirurgów, lekarzy rodzinnych oraz osób w trakcie specjalizacji.

więcejKurs: Chorea and Related Disorders 

Nagroda "Tulipan Nadziei"

13 kwietnia 2018

Gratulujemy nagrody " Tulipan Nadziei" przyznanej przez Fundację na rzecz osób z chorobą Parkinsona prof. Jarosławowi Sławkowi i dr. hab. Dariuszowi Koziorowskiemu za ogrom pracy na rzecz chorych z chorobą Parkinsona.

więcej Nagroda "Tulipan Nadziei"