Zostań członkiem Towarzystwa DuoDopa

Aktualności

Szanowni Państwo,

w związku ogłoszoną przez Premiera Polskiego Rządu, Pana Matusza Morawieckiego, decyzją o wprowadzeniu na terenie Polski stanu epidemicznego i w porozumieniu z prof. Andrzejem Friedmannem informujemy, że Seminarium zaplanowane na 27.03.2020 r. nie odbędzie się.

Powiadomimy Państwa o nowym terminie Seminarium.

więcejXX Spotkanie z Cyklu Seminaria Kliniki Neurologii na Bródnie 

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi zmian w przebiegu konferencji i kongresów organizowanych przez Via Medica w kontekście sytuacji związanej z wirusem COVID-19 chcielibyśmy zapewnić Państwa o ciągłym monitorowaniu poziomu bezpieczeństwa organizowanych przez nas wydarzeń oraz o wdrażaniu na bieżąco wszelkich dyspozycji mających na celu zapewnienie odpowiednich warunków, w jakich wspomniane imprezy się odbywają.

więcejKomunikat o organizacji konferencji 

Jest już dostępny program Konferencji Edukacyjnej PTChPiIZR i SSP PTN Educational Conference on World Day of Parkinson’s Disease (A joined meeting of Polish Society of Parkinson’s Disease and Other Movement Disorders, Extrapyramidal Section of Polish Neurological Society and International Parkinson’s Disease and Movement Disorders Society-European Section), która odbędzie się 25-26 września 2020 roku w formule Virtual Meeting.

więcejProgram Konferencji Edukacyjnej PTChPiIZR i SSP PTN jest już dostępny 

Polish Toxins 2020

10 stycznia 2020

W imieniu prof. Jarosława Sławka serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w piątej międzynarodowej edycji konferencji "Toksyna botulinowa w praktyce neurologicznej" pod nową nazwą "Polish Toxins 2020", która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2020 roku w Gdańsku

więcejPolish Toxins 2020 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na konferencję Kontrowersje w HD, która odbędzie się w Wiedniu 13-14 lutego 2020 roku.

więcejkonferencja Kontrowersje w HD  

Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety na temat preferencji i spostrzeżeń osób podających toksynę botulinową dotyczących terapii uzupełniających po leczeniu toksyną botulinową.

więcejAnkieta dotycząca stosowania terapii uzupełniających po leczeniu toksyną botulinową spastyczności kończynowej 

2020 Annual Meeting

3 grudnia 2019

The world’s best and most comprehensive neurology meeting is coming to one of the world’s most diverse and cosmopolitan cities—Toronto— April 25 to May 1, 2020, and registration is now open. The 2020 AAN Annual Meeting offers innovative, unique, and creative experiences throughout the week served up in exciting and inspirational formats to fuel your mind, body, and spirit. Secure your spot and preferred hotel now for the best rates!

więcej2020 Annual Meeting 

It is our great pleasure and honour to welcome you to Paris for the 6th congress of the European Academy of Neurology from 23 to 26 May 2020.

więcej6th Congress of the European Academy of Neurology 

We are pleased to invite you to the International Congress of Parkinson’s Disease and Movement Disorders in Philadelphia, Pennsylvania, USA from September 13-17, 2020.

więcejInternational Congress of Parkinson's Disease and Movement Disorders 

Prague, Czech Republic, 7-10 June 2020. Diagnosing and Treating Movement Disorders in the Era of Personalized Medicine.

więcejXXV World Congress on Parkinson’s Disease and Related Disorders