Zostań członkiem Towarzystwa DuoDopa

Aktualności

Akademia Parkinsona

17 lutego 2021

Zapraszamy do udziału w wirtualnych, interdyscyplinarnych warsztatach dla pacjentów z zaawansowaną chorobą Parkinsona i ich opiekunów.

więcejAkademia Parkinsona 

Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla lekarzy ośrodków przygotowujących się do prowadzenia terapii infuzyjnych oraz DBS w chorobie Parkinsona, które odbędzie się w terminach: 6 lutego oraz 13 lutego 2021 r. o godz. 9:00 za pośrednictwem serwisu edukacyjnego zaburzeniaruchowe.pl

więcejSzkolenie dla lekarzy ośrodków przygotowujących się do prowadzenia terapii infuzyjnych oraz DBS w chorobie Parkinsona 

Zapraszamy udziału w IV Kongresie Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych oraz VIII Zjeździe Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, które odbędą się w formule on-line w dniach 7–10 kwietnia 2021 r.

więcejIV Kongres Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych oraz VIII Zjazd Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego 

Serdecznie zachęcamy naszych członków i nie tylko do zapoznania się z nowymi książkami na temat choroby Parkinsona i dystonii.

więcejNowe książki na temat choroby Parkinsona i dystonii 

22 Lipca 2020 roku obchodzić będziemy Światowy Dzień Mózgu (#World Brain Day, #WBD2020), którego przewodnim tematem będzie choroba Parkinsona.

więcejŚwiatowy Dzień Mózgu 2020 

Zapraszamy do udziału w Sympozjum Sekcji Stereotaksji i Neurochirurgii Czynnościowej PTNCH zaplanowanym w terminie 28-30.10.2020 r. we Wrocławiu.

więcejSympozjum Sekcji Stereotaksji i Neurochirurgii Czynnościowej PTNCH 

Szanowni Państwo,

Konferencja edukacyjna PTCHPiZR i Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych PTN planowana na kwiecień 2020 r. odbędzie się w nowym terminie: 25-26 września 2020 roku w formule Virtual Meeting.

więcejKonferencja edukacyjna PTCHPiZR i Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych PTN 

W związku z afiliacją naszego Towarzystwa do MDS Chcielibyśmy zachęcić wszystkich członków naszego Towarzystwa do skorzystania z możliwości ubiegania się o tzw. członkostwo stowarzyszone (Associate Membership) do MDS.

więcejAFILIACJA PTCHPIIZR DO MIĘDZYNARODOWEGO TOWARZYSTWA CHOROBY PARKINSONA I ZABURZEŃ RUCHOWYCH (MDS) – PRZYWILEJE DLA NASZYCH CZŁONKÓW 

Zapraszamy do udziału w webinarium: "Pacjent z zaawansowaną chorobą Parkinsona w czasach epidemii", pod patronatem firmy Abbvie, które odbędzie się 13 maja 2020 r. o godz. 19:00, za pośrednictwem serwisu edukacyjnego PTN.

więcejWEBINARIUM: PACJENT Z ZAAWANOWANĄ CHOROBĄ PARKINSONA W CZASACH EPIDEMII, POD PATRONATEM FIRMY ABBVIE