Zostań członkiem Towarzystwa DuoDopa

Aktualności

Zapraszamy do udziału w Sympozjum Sekcji Stereotaksji i Neurochirurgii Czynnościowej PTNCH zaplanowanym w terminie 28-30.10.2020 r. we Wrocławiu.

więcejSympozjum Sekcji Stereotaksji i Neurochirurgii Czynnościowej PTNCH 

Szanowni Państwo,

Konferencja edukacyjna PTCHPiZR i Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych PTN planowana na kwiecień 2020 r. odbędzie się w nowym terminie: 25-26 września 2020 roku w formule Virtual Meeting.

więcejKonferencja edukacyjna PTCHPiZR i Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych PTN 

W związku z afiliacją naszego Towarzystwa do MDS Chcielibyśmy zachęcić wszystkich członków naszego Towarzystwa do skorzystania z możliwości ubiegania się o tzw. członkostwo stowarzyszone (Associate Membership) do MDS.

więcejAFILIACJA PTCHPIIZR DO MIĘDZYNARODOWEGO TOWARZYSTWA CHOROBY PARKINSONA I ZABURZEŃ RUCHOWYCH (MDS) – PRZYWILEJE DLA NASZYCH CZŁONKÓW 

Zapraszamy do udziału w webinarium: "Pacjent z zaawansowaną chorobą Parkinsona w czasach epidemii", pod patronatem firmy Abbvie, które odbędzie się 13 maja 2020 r. o godz. 19:00, za pośrednictwem serwisu edukacyjnego PTN.

więcejWEBINARIUM: PACJENT Z ZAAWANOWANĄ CHOROBĄ PARKINSONA W CZASACH EPIDEMII, POD PATRONATEM FIRMY ABBVIE 

Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na lek Madopar, związane z brakiem dostępności alternatywnych terapii, firma Roche przewiduje możliwość wystąpienia krótkotrwałych przerw w dostępie do niektórych postaci i dawek leku.

więcejOświadczenie firmy Roche dotyczące dostępności leku Madopar 

Jest nam bardzo miło poinformować, że Polskie Towarzystwo Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych (PTChPiIZR) zostało oficjalnie afiliowane do Międzynarodowego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Zaburzeń Ruchowych (International Parkinson and Movement Disorders Society – MDS). Otwiera to nowe możliwości współpracy dla wszystkich członków naszego Towarzystwa.

więcejAfiliacja PTChPiIZR do Międzynarodowego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Zaburzeń Ruchowych (MDS) 

Zapraszamy do udziału w Webinarium z okazji Światowego Dnia Choroby Parkinsona, pod patronatem firmy Roche, które odbędzie się 15 kwietnia 2020 r. o godz. 19:00 za pośrednictwem serwisu edukacyjnego PTN www.neuroedu.pl.

więcejWebinarium z okazji Światowego Dnia Choroby Parkinsona 

W trakcie globalnej pandemii choroby koronawirusowej (COVID-19) Zarząd PTChPiIZR i SSP PTN pragnie wyrazić swoją troskę o pacjentów, ich opiekunów, lekarzy, pielęgniarki i wszystkich zaangażowanych w leczenie i opiekę nad pacjentami z chorobą Parkinsona i innymi zaburzeniami ruchowymi.

więcejPandemia COVID-19: Oświadczenie Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych oraz Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych PTN 

Szanowni Państwo,

w związku ogłoszoną przez Premiera Polskiego Rządu, Pana Matusza Morawieckiego, decyzją o wprowadzeniu na terenie Polski stanu epidemicznego i w porozumieniu z prof. Andrzejem Friedmannem informujemy, że Seminarium zaplanowane na 27.03.2020 r. nie odbędzie się.

Powiadomimy Państwa o nowym terminie Seminarium.

więcejXX Spotkanie z Cyklu Seminaria Kliniki Neurologii na Bródnie 

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi zmian w przebiegu konferencji i kongresów organizowanych przez Via Medica w kontekście sytuacji związanej z wirusem COVID-19 chcielibyśmy zapewnić Państwa o ciągłym monitorowaniu poziomu bezpieczeństwa organizowanych przez nas wydarzeń oraz o wdrażaniu na bieżąco wszelkich dyspozycji mających na celu zapewnienie odpowiednich warunków, w jakich wspomniane imprezy się odbywają.

więcejKomunikat o organizacji konferencji