Zostań członkiem Towarzystwa DuoDopa

Aktualności

Polish Toxins 2020

10 stycznia 2020

W imieniu prof. Jarosława Sławka serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w piątej międzynarodowej edycji konferencji "Toksyna botulinowa w praktyce neurologicznej" pod nową nazwą "Polish Toxins 2020", która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2020 roku w Gdańsku

więcejPolish Toxins 2020 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na konferencję Kontrowersje w HD, która odbędzie się w Wiedniu 13-14 lutego 2020 roku.

więcejkonferencja Kontrowersje w HD  

Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety na temat preferencji i spostrzeżeń osób podających toksynę botulinową dotyczących terapii uzupełniających po leczeniu toksyną botulinową.

więcejAnkieta dotycząca stosowania terapii uzupełniających po leczeniu toksyną botulinową spastyczności kończynowej 

2020 Annual Meeting

3 grudnia 2019

The world’s best and most comprehensive neurology meeting is coming to one of the world’s most diverse and cosmopolitan cities—Toronto— April 25 to May 1, 2020, and registration is now open. The 2020 AAN Annual Meeting offers innovative, unique, and creative experiences throughout the week served up in exciting and inspirational formats to fuel your mind, body, and spirit. Secure your spot and preferred hotel now for the best rates!

więcej2020 Annual Meeting 

It is our great pleasure and honour to welcome you to Paris for the 6th congress of the European Academy of Neurology from 23 to 26 May 2020.

więcej6th Congress of the European Academy of Neurology 

We are pleased to invite you to the International Congress of Parkinson’s Disease and Movement Disorders in Philadelphia, Pennsylvania, USA from September 13-17, 2020.

więcejInternational Congress of Parkinson's Disease and Movement Disorders 

Prague, Czech Republic, 7-10 June 2020. Diagnosing and Treating Movement Disorders in the Era of Personalized Medicine.

więcejXXV World Congress on Parkinson’s Disease and Related Disorders 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Neurologicznego w porozumieniu z Sekcją Młodych Neurologów PTN zaprasza do udziału w wiosennym spotkaniu z cyklu Szkoły Młodych Neurologów, które odbędzie się w dniach 14–15 lutego 2020 roku w Warszawie.

więcejWiosenna Szkoła Młodych Neurologów 

To ogólnoeuropejskie badanie skierowane jest do każdego, kto troszczy się i zapewnia stałą opiekę członkowi rodziny, rodzeństwu, partnerowi lub przyjacielowi, który żyje z chorobą Parkinsona. Niezależnie od tego, czy mieszkasz razem z osobą cierpiącą na chorobę Parkinsona, czy Twoja rola opiekuna jest ciągła czy okazjonalna, będziemy wdzięczni za wypełnienia tej ankiety, a twoje doświadczenie będzie bardzo ważne i docenione.

więcejEuropejskie Stowarzyszenie Choroby Parkinsona - Ankieta dla Opiekunów 2019 

The Ataxia and Related Disorders is the first course organized by the MDS-European Section to focus on ataxia. This broad and comprehensive clinical course aims to provide an update on ataxias and related disorders.

więcejAtaxia and Related Disorders