Zostań członkiem Towarzystwa DuoDopa

Aktualności

Szanowni Państwo,

Konferencja edukacyjna PTCHPiZR i Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych PTN planowana na kwiecień 2020 r. odbędzie się w nowym terminie: 25-26 września 2020 roku w formule Virtual Meeting.

więcejKonferencja edukacyjna PTCHPiZR i Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych PTN 

W związku z afiliacją naszego Towarzystwa do MDS Chcielibyśmy zachęcić wszystkich członków naszego Towarzystwa do skorzystania z możliwości ubiegania się o tzw. członkostwo stowarzyszone (Associate Membership) do MDS.

więcejAFILIACJA PTCHPIIZR DO MIĘDZYNARODOWEGO TOWARZYSTWA CHOROBY PARKINSONA I ZABURZEŃ RUCHOWYCH (MDS) – PRZYWILEJE DLA NASZYCH CZŁONKÓW 

Zapraszamy do udziału w webinarium: "Pacjent z zaawansowaną chorobą Parkinsona w czasach epidemii", pod patronatem firmy Abbvie, które odbędzie się 13 maja 2020 r. o godz. 19:00, za pośrednictwem serwisu edukacyjnego PTN.

więcejWEBINARIUM: PACJENT Z ZAAWANOWANĄ CHOROBĄ PARKINSONA W CZASACH EPIDEMII, POD PATRONATEM FIRMY ABBVIE 

Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na lek Madopar, związane z brakiem dostępności alternatywnych terapii, firma Roche przewiduje możliwość wystąpienia krótkotrwałych przerw w dostępie do niektórych postaci i dawek leku.

więcejOświadczenie firmy Roche dotyczące dostępności leku Madopar 

Jest nam bardzo miło poinformować, że Polskie Towarzystwo Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych (PTChPiIZR) zostało oficjalnie afiliowane do Międzynarodowego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Zaburzeń Ruchowych (International Parkinson and Movement Disorders Society – MDS). Otwiera to nowe możliwości współpracy dla wszystkich członków naszego Towarzystwa.

więcejAfiliacja PTChPiIZR do Międzynarodowego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Zaburzeń Ruchowych (MDS) 

Zapraszamy do udziału w Webinarium z okazji Światowego Dnia Choroby Parkinsona, pod patronatem firmy Roche, które odbędzie się 15 kwietnia 2020 r. o godz. 19:00 za pośrednictwem serwisu edukacyjnego PTN www.neuroedu.pl.

więcejWebinarium z okazji Światowego Dnia Choroby Parkinsona 

W trakcie globalnej pandemii choroby koronawirusowej (COVID-19) Zarząd PTChPiIZR i SSP PTN pragnie wyrazić swoją troskę o pacjentów, ich opiekunów, lekarzy, pielęgniarki i wszystkich zaangażowanych w leczenie i opiekę nad pacjentami z chorobą Parkinsona i innymi zaburzeniami ruchowymi.

więcejPandemia COVID-19: Oświadczenie Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych oraz Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych PTN 

Szanowni Państwo,

w związku ogłoszoną przez Premiera Polskiego Rządu, Pana Matusza Morawieckiego, decyzją o wprowadzeniu na terenie Polski stanu epidemicznego i w porozumieniu z prof. Andrzejem Friedmannem informujemy, że Seminarium zaplanowane na 27.03.2020 r. nie odbędzie się.

Powiadomimy Państwa o nowym terminie Seminarium.

więcejXX Spotkanie z Cyklu Seminaria Kliniki Neurologii na Bródnie 

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi zmian w przebiegu konferencji i kongresów organizowanych przez Via Medica w kontekście sytuacji związanej z wirusem COVID-19 chcielibyśmy zapewnić Państwa o ciągłym monitorowaniu poziomu bezpieczeństwa organizowanych przez nas wydarzeń oraz o wdrażaniu na bieżąco wszelkich dyspozycji mających na celu zapewnienie odpowiednich warunków, w jakich wspomniane imprezy się odbywają.

więcejKomunikat o organizacji konferencji 

Jest już dostępny program Konferencji Edukacyjnej PTChPiIZR i SSP PTN Educational Conference on World Day of Parkinson’s Disease (A joined meeting of Polish Society of Parkinson’s Disease and Other Movement Disorders, Extrapyramidal Section of Polish Neurological Society and International Parkinson’s Disease and Movement Disorders Society-European Section), która odbędzie się 25-26 września 2020 roku w formule Virtual Meeting.

więcejProgram Konferencji Edukacyjnej PTChPiIZR i SSP PTN jest już dostępny